Metry pro pejskaře a majitele koček

SRDCE KAŽDÉHO MILOVNÍKA KOČEK A PEJSKŮ ZAPLESÁ

Tolik plemen čtyřnohých mazlíčků na jednom místě a s určením země původu? Jedině na metru, na který si můžete nechat NATISKNOUT JMÉNO mazlíčka nebo jeho majitele, i s možností natištění FOTOGRAFIE.

Víte, jaké je nejrozšířenější psí plemeno v ČR? Kdo tipuje německého ovčáka, má pravdu. A co kočky? Nejoblíbenější je mainská mývalí kočka. Tato a mnohá další oblíbená plemena psů a koček najdete na našich „psích“ a „kočičích“ metrech. Na 10 lamelách dvoumetru je vyobrazeno 40 nejčastějších kočičích, případně 39 psích plemen a u nich země původu. Lamely jsou z druhé strany potištěny stupnicí. Na volnou stranu metru si můžete nechat natisknout například jméno vašeho mazlíčka, čímž váš metr nabude na jedinečnosti. 

 

KOČEK NENÍ NIKDY DOST. A PROTO JSME PŘIPRAVILI METR S KOČIČÍ TÉMATIKOU


S tímto metrem potěšíte každého, kdo má rád kočky a zároveň potřebuje měřit. Z jedné strany skládacího metru je milimetrová stupnice a na druhé jsou natištěny obrázky kočičích plemen. Jedná se o aktuální výběr 40 nejčastějších kočičích plemen v České republice. 

Chcete být naprosto originální? Pak umístěte na tento metr Váš vlastní potisk, například jméno člověka, komu je dárek určen, nebo jméno jeho kočky ZDE. Metr můžete vyšperkovat i fotkou.

1. strana

2. strana

UKÁZKA METRU

 

JAK DOPSAT TEXT A OBJEDNAT

 

PES, VĚRNÝ PŘÍTEL ČLOVĚKA

 

Hledáte originální dárek pro pejskaře, nebo jeho pejska? Víte jaká jsou nejčastější plemena psů v ČR? Německý ovčák, Bígl, Anglický buldok, Labradorský retrívr a mnohá další najdete na 39 barevných obrázcích uvnitř skládacího metru, včetně země původu. 

Pokud chcete, aby se tento metr stal naprosto originálním dárkem, nechte z boční strany navíc natisknout jméno páníčka, či pejska. Tisknout se mohou například i fotografie, které nám zašlete.  

1. strana

2. strana

UKÁZKA METRU

 

JAK DOPSAT TEXT A OBJEDNAT

 

A VĚDĚLI JSTE, ČÍM MĚŘILI PEJSEK S KOČIČKOU, KDYŽ ZROVNA NEVAŘILI?    

 

Použili by tento metr z Metr.cz, který má pevné ocelové spojovací klouby, rovné, bíle lakované lamely a přesnou stupnici. Skládací metry vyrábíme v našem mateřském závodě v Lošticích. Výroba je certifikována Českým Metrologickým Institutem v souladu s českými a evropskými požadavky na měřidla. Při výrobě dbáme na důsledně na ekologii a nezávadnost materiálů. Komponenty k výrobě pochází z České republiky, Slovenska a Německa. 

  • přesný certifikovaný dvoumetr
  • pevné ocelové klouby
  • výroba neškodící životnímu prostředí
  • český výrobek se zárukou
Parametry skládacího metru
 Délka metru 2 m
 Dělení stupnice mm/cm
 Třída přesnosti EG III
 Počet lamel 10
 Tloušťka lamel 3,2 mm
 Použité materiály
 Lamely metru masivní buk
 Barevná úprava lamel disperzní, vodu ředitelná
 Finální povrchová úprava UV lak, vodou ředitelný
 Spoje lamel uhlíková ocel
 Kalené spoje ANO
 
 Výrobce METRIE s.r.o.
 Země původu Česká Republika     

JMENINY KOČEK A PSŮ, SLAVÍME S VÁMI

Čekáte přírůstek do kočičí nebo psí rodiny a nevíte, jaké vybrat jméno? Nechte se inspirovat v kalendáři.

Kdy vlastně slaví jmeniny váš čtyřnohý miláček?

LOGO NA METR

Na metr můžeme natisknout i firemní logo v požadovaném formátu. Postup naleznete ZDE. 

JMÉNO NEBO VĚNOVÁNÍ

Místo potisku jména si vyberte třeba věnování  nebo hlášku - Kočičí máma, Psí království.    ................cokoli vás jen napadne! 

MAZLÍČCI NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ

Boční stranu metru využijte k věnování. Účastníkům (výhercům) výstavy tak věnujte originální dárek jako vzpomínku na tuto událost. 

NEVÁHEJTE A OMRKNĚTE NAŠE PRODUKTY NA METR.CZ

MŇAUlepších dárků pro lidi, kteří nedají na své čtyřnohé domácí mazlíčky dopustit tu máme HAFo. 

 

Metr.cz si na tento článek vyhrazuje autorská práva, kopírování je zakázáno.

 

PRODUKTY