Celé dětství na 1 metru

Čekáte přírůstek do rodiny, nebo se vám či vašim známým miminko už narodilo? Pokud jí či jemu chcete pořídit netradiční DÁREK, který jen tak někdo nemá, doporučujeme dětský metr (růžový pro holky, modrý pro kluky).

Lamely jsou z jedné strany potištěny stupnicí a z druhé strany obrázky důležitých okamžiků v životě dítěte, které můžete zaznamenat do volných míst. Neuvěříte, kolik informací se vejde na pouhých 10 lamel skládacího dvoumetru! Jméno dítěte si můžete nechat natisknout na volnou stranu metru.

METR PRO HOLČIČKY,  METR PRO CHLAPCE

 

DĚTSKÝ METR S POTISKEM

Originální dětský metr je vytvořen ze skládacího dvoumetru. Má tudíž výhodu, že ho složíte a schováte do šuplíku. Až bude dítě dospělé, najde ho ve své krabičce z dětství. Originální dárek pro rodiče, jedinečná vzpomínka pro děti. Lamely jsou z jedné strany potištěny mm/cm stupnicí. Na druhou stranu zaznamenávejte všechny důležité údaje ze života, jako jsou:

• datum narození, znamení zvěrokruhu

• jméno maminky a tatínka

• přírůstky dítěte na váze

• jak roste do výšky

• první otočení na bříško

• první krůčky a slůvka

• první jízdu na kole apod.

Na boční straně je uveden text – Je to holka nebo Je to kluk. Barevné provedení pro kluky v modré barvě a pro holky v růžové (včetně popisku lamel). 
METR PRO HOLČIČKY,  METR PRO CHLAPCE 

DĚTSKÝ METR S POTISKEM JMÉNA

Chcete být naprosto originální? Pak umístěte na boční stranu metru Váš vlastní potisk, například JMÉNO MIMINKA. Jak můžete tento dárek udělat ještě originálnější?Uděláte to jednoduše tak, že si na jeho boční stranu necháte natisknout něco, co je pro Vás obzvlášť důležité, například FOTOGRAFII miminka. Výsledkem bude dokonale originální dárek s obrázkem, který máte jenom Vy.

JAK NECHAT POTISKNOUT METR?

Potisk na METR PRO HOLČIČKY
Potisk na METR PRO CHLAPCE

Vedle jména tak můžete mít fotku vašeho miminka. 

Stylová krabička se stužkou v růžovo-modré barvě dodá vašemu dárku punc výjimečnosti.

Jaký je náš skládací metr? Má pevné ocelové spojovací klouby, rovné, bíle lakované lamely a přesnou stupnici. Skládací metry vyrábíme v našem mateřském závodě v Lošticích. Výroba je certifikována Českým Metrologickým Institutem v souladu s českými a evropskými požadavky na měřidla. Při výrobě dbáme na důsledně na ekologii a nezávadnost materiálů. Komponenty k výrobě pochází z České republiky, Slovenska a Německa. 

• přesný certifikovaný dvoumetr

• pevné ocelové klouby

• výroba neškodící životnímu prostředí

• český výrobek se zárukou 

Parametry skládacího metru
 Délka metru 2 m
 Dělení stupnice mm/cm
 Třída přesnosti EG III
 Počet lamel 10
 Tloušťka lamel 3,2 mm
 Použité materiály
 Lamely metru masivní buk
 Barevná úprava lamel disperzní, vodu ředitelná
 Finální povrchová úprava UV lak, vodou ředitelný
 Spoje lamel uhlíková ocel
 Kalené spoje ANO
 
 Výrobce METRIE s.r.o.
 Země původu Česká Republika    

POUŽITÉ PRODUKTY