Sady na tvoření z lamelek

4 položek celkem

Cena

197356
1197356

Značky

Položek k zobrazení: 4
pastelkovnik z lamelek (2)
356 Kč

Pastelkovník z lamelek je skvělý organizační pomocník na stůl každého školáka i dospěláka. Zvládnete ho vyrobit spolu s dětmi a ještě si to náramně užijete. V této sadě najdete vše, co k tvoření potřebujete: lamelky, lepidlo a svorky.

V08_SADALAM2
krabice z drivek
225 Kč

Do pleteného boxu z lamelek schováte třeba hračky, časopisy nebo doplňky z vaší skříně. A jeho výrobu hravě zvládnete i jako úplný začátečník. V této sadě najdete vše, co budete potřebovat: lamelky, lepidlo a svorky.

V08_SADALAM1
podnos z drivek
Sada na tác z lamelek
Skladem (2 ks)
343 Kč

Servírujte občerstvení originálně na vlastním dřevěném tácu. Jeho výrobu hravě zvládnete. V této sadě najdete vše, co k tvoření potřebujete: lamelky, lepidlo a svorky.

V08_SADALAM4
miska na ovoce z lamelek
197 Kč

Vyrobte si svou originální mísu na ovoce nebo jakékoliv jiné drobnosti. Zvládnete to i jako úplný začátečník. V této sadě najdete vše, co budete potřebovat: lamelky, lepidlo a svorky.

V08_SADALAM3

Začínáte s tvořením z dřevěných špachtlí nebo na to zkrátka ještě nemáte všechnu potřebnou výbavu? Vyberte si, do jakého dřevěného díla se chcete pustit, a objednejte si set produktů, který obsahuje veškerý materiál a pomůcky na jeho vytvoření. Pak už stačí jen postupovat podle návodu a užít si kreativní kouzlení. Řadu výtvorů zvládnete i s dětmi. Pro návody a inspiraci čtěte náš blog Věříme, že si tvoření ze dřeva zamilujete!

30 dnů na vrácení zboží
30 dnů
na vrácení zboží
Doručení do druhého dne
Doručení
do druhého dne
Jsme tu neustále pro vás
Jsme tu neustále
pro vás
Přes 2500 produktů původem z česka
Přes 2500 produktů
původem z česka