Dárkové sady měřidel pro kutily a školáky

Najít originální a kvalitní dárek, který by byl zároveň užitečný, bývá oříšek. Pokud chcete obdarovat domácího kutila, řemeslníka z povolání nebo školáka, připravili jsme pro vás několik nápadů na dárky.

METRY V SADĚ NEBO S VLASTNÍM JMÉNEM JAKO ORIGINÁLNÍ DÁREK

Máte v rodině zapáleného kutila? Určitě ho (nebo ji) potěší dárková sada pro základní měření. Pro případ ztráty nebo použití na více místech (doma, na chatě atd.) doporučujeme darovat rovnou celou sadu 5 skládacích dvoumetrů, a to v různých odstínech jedné barvy. Nebo raději pestrobarevnou soupravu? Není problém. Pokud chcete být ještě více originální, darujte skládací metr se jménem obdarovaného.

DÁRKOVÉ SADY MĚŘIDEL PRO KUTILY A ŠKOLÁKY
 

Metry si lidé pochvalují také díky šetrnosti k životnímu prostředí. Jsou kompletně vyráběny v ČR a z ekologických materiálů. 

PRAKTICKÉ DÁRKOVÉ SADY METRŮ S DOPLŇKY

Dárkové sady obsahují kromě nepostradatelného skládacího metru také další důležité pomůcky. Například kvalitní tesařské tužky a pravítka nebo svinovací metry BMI pro vysoce přesné měření. Zvolit můžete variantu se svinovacím metrem o délce 5 m, nebo se speciálním dvoumetrem pro kreslení čar. Zkušení kutilové ocení také sadu s excelentní vodováhou Ultrasonic

DÁRKOVÉ SADY MĚŘIDEL PRO KUTILY A ŠKOLÁKY
 

Praktická sada se stane nevšedním dárkem a následně užitečným pomocníkem. Udělá radost každému, koho těší práce s kvalitními nástroji.

SADY PRO ŠKOLÁKY S POCTIVÝMI TUŽKAMI A PRAVÍTKY

Víte, jak dětem zpestřit školní povinnosti a zároveň je nenásilně vést k ochraně životního prostředí? My ano. Darujte jim veselá pravítka v sadě s tužkami, nebo jen samotná dřevěná pravítka. Už žádné přírodu zatěžující plasty, ale kvalitní bukové dřevo a zdravotně nezávadné barvy.

DÁRKOVÉ SADY MĚŘIDEL PRO KUTILY A ŠKOLÁKY
 

Kvalitní pravítka vyrobená v ČR pomohou nejen s měřením, ale díky potisku také s násobilkou, mluvnickými pády či anglickými slovíčky. Jednička zaručena školákům za úkoly, ale také vám za skvělý dárek. 

 

POCTIVÉ METRY SE STOLETOU TRADICÍ

Měřidla z dárkových sad vyrábíme už více než 100 let v naší rodinné firmě, se kterou jsme se postupně vypracovali do TOP 5 výrobců skládacích metrů v Evropě. Soustředíme se na dodání kvalitních dřevěných metrů, jejichž celá výroba probíhá v ČR, z přírodních a ekologických materiálů.

Precizní práce při výrobě se odráží na přesnosti měřidel, která je garantována certifikátem Českého metrologického institutu. Všechna naše měřidla naprosto vyhovují požadavkům pro začlenění do firemní metrologie, v níž se můžete lépe zorientovat díky článku Metrologie v praxi.

Pokud si stejně jako my myslíte, že by měl být dárek praktický, skvěle řemeslně zpracovaný, z šetrných materiálů a lokálně vyrobený, mrkněte do našeho e-shopu a podívejte se, čím můžete ostatní obdarovat.

Metr.cz si na tento článek vyhrazuje autorská práva, kopírování je zakázáno.

 

NAŠE TIPY