Dřevěné jmenovky pro označení bylinek, výsevů a přísady

Každý milovník zahrádek je již plný očekávání, až bude moci obdělat záhonky. Jaro je tu, a proto je na čase připravit se na první zahradnické práce.
Rostlinky jsou od sebe někdy k nerozeznání, proto doporučujeme použít jmenovky určené k bezpečnému určení konkrétních druhů rostlinek. Ať už se jedná o vyseté rostlinky nebo zasazenou přísadu. Každý typ rostliny totiž potřebuje trochu jiné podmínky pro svůj růst.


Špachtle z Metr.cz mohou posloužit jako jmenovky k rozlišení různých druhů jarních výsevů a pěstovaných bylinek. Mimo názvu zeleniny můžete zaznamenat také odrůdu, či datum výsevu. Jedná se o český produkt z Loštic, vyráběný v Metrii.

Špachtle poslouží jako zahradní zápich do květináče i na zahrádku. Jedná se o dřívko z bukového dřeva, o rozměru 1,6 x 25,8 cm. Koupit ho můžete v různých baleních – po 25 ks100 ks nebo v ekonomicky výhodném balení po 500 ks. A pokud by vám ještě nějaké kousky zbyly, můžete je využít na míchání barev. Pustit se můžete i do TVOŘENÍ. Podívejte se, co se dá z takovýchto dřívek poskládat. Jedná se o aktivitu oblíbenou nejen mezi dětmi.

V případ potřeby špachtli můžete pokrátit na požadovanou délku. V nabídce však máme i špachtle poloviční délky

2 V 1 – SLOUŽÍ JAKO CEDULKA I OPORA


Tento dřevěný zápich je možno využít jako zahradní jmenovku.
Špachtle je dostatečně dlouhá, 25,8 cm. Na zahrádce tak nalezne další využití, jako opora k mírně vzrostlým rostlinám. Špachtli můžete použít v zahradě, skleníku i v květináči na balkónu. Využití však najde i v domácích truhlících.

ČÍM POPISOVAT JMENOVKY


Dřívko jednoduše popište např. barevným popisovačem Edding, který snese náročné podmínky při zalévání i přímý žár slunce. Podívejte se na různá barevná provedení.

DŘEVĚNÉ JMENOVKY PRO OZNAČENÍ BYLINEK, VÝSEVŮ A PŘÍSADY
 

PĚSTOVÁNÍ A DEKORACE V PŘÍRODNÍM STYLU - DIY


V případě pěstování bylinek v květináči, použijte jako rám dřevěnou bedýnku. Komponenty k jejímu složení nabízíme také na Metr.cz. 

Špachtle si můžete ještě dozdobit dle vlastního nápadu. Nápadům se meze nekladou.

AŽ DOSLOUŽÍ, JEŠTĚ POSLOUŽÍ


Jelikož se nejedná o plast, můžete špachtli po jejím zničení zlikvidovat ekologicky. Použijte ji jako třísky na podpal.

Metr.cz si na tento článek vyhrazuje autorská práva, kopírování je zakázáno.

NA ZAHRÁDCE V PŘÍRODNÍM, NE PLASTOVÉM STYLU – S JMENOVKAMI OD METR.CZ

NAŠE TIPY

Další využití dřevěných špachtlí - nápady na tvoření.