Univerzální voskový popisovač černý

Kód: Z25_13242
59 Kč / ks 48,76 Kč bez DPH
skladem (11 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Sada 5 kusů černých univerzálních popisovačů na širokou škálu povrchů. Píšou dobře na hladké i drsné, mokré i mastné předměty.

Detailní informace

30 dnů na vrácení zboží
30 dnů
na vrácení zboží
Doručení do druhého dne
Doručení
do druhého dne
Jsme tu neustále pro vás
Jsme tu neustále
pro vás
Přes 2500 produktů původem z česka
Přes 2500 produktů
původem z česka

Detailní popis produktu

Voskový popisovač Vám především vyřeší problém s psaním na drsné nebo naopak velmi hladké povrchy. Zanechává výraznou stopu a je vhodný k vytváření značek, čar a popisů, které budou dobře znatelné a viditelné. Výhodou voskového popisovače je také to, že se dá jeho stopa mechanicky odstranit.

Jak s ním pracovat?

Pište čáry a písmena stejně jako třeba s tesařskou tužkou. Podle potřeby ostrouhejte hrot nožem. Podle barvy podkladu si vyberte vhodnou barvu popisovače. V naší nabídce naleznete 5 základních barev. Jiná doporučení nejsou potřeba, protože popisovač neobsahuje toxické příměsi.

Na jaké povrchy píše?

Dřevo, kámen, cihly, beton, dlažba, obkladačky, některé plasty, sklo, papír, fasádní hmoty, tkaniny, keramika, lazura apod. Píše i na vlhké, zaprášené, nebo velmi nerovné a drsné povrchy. Zanechává stopu i když je popisovaný předmět mírně mastný.

Jakou nechává stopu?

Stopa je výrazná a její šířku vytvoříte zvětšením tlaku na tělo popisovače. Pro dobrou viditelnost stopy zvolte barvu popisovače v kontrastu s povrchem předmětu.

Lze stopu popisovače odstranit nebo smýt?

Stopa jde odstranit mechanicky a záleží jen na drsnosti povrchu, jak moc dobře nebo hůře to jde. Každopádně voskový popisovač netvoří s většinou povrchů žádnou chemickou reakci, takže stopu odstranit lze.  Například z hladkého povrchu, jako je třeba dlažba, odstraníte stopu lehce. Naproti tomu z povrchu měkkého dřeva nikoli, poněvadž má mnoho malých pórů.  (Ale stejně tak neodstraníte z měkkého dřeva ani stopu po grafitové tužce, nebo stopu z tekutých popisovačů…)

Z čeho je popisovač vyroben?

Základem všech voskových popisovačů je parafín smíchaný s barevným práškovým pigmentem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Voskové popisovače (voskovky)
Délka: 10,5 cm
Průměr: 15 mm
Hmotnost 1 ks: 16 g
Hmotnost balení 5 ks: 95 g
Materiál: Parafín s pigmenty
Barva stopy: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: