Uvítací cedule – návod na výrobu

svatebni-cedule-uvodni

Organizujete svatbu nebo párty? Pak se vám může hodit dnešní tip na UVÍTACÍ CEDULI. Jedná se o tabuli z překližky, usazenou do stojanu z bukových hranolů. Pomocí techniky s akrylovým lakem navíc na ceduli můžete přenést jakýkoli vytištěný text nebo obrázek. Poradí vám Katka ve krátkém video-návodu, ve kterém opět použila sortiment na tvoření z Metr.cz.

ORIGINÁLNÍ UVÍTÁNÍ-VÍTEJE U NÁS

Vítejte na naší svatbě nebo Vítejte-jednoduché přivítání, díky kterému dáváte každému hostu najevo, že je srdečně vítán. Ruku na srdce, ne vždy je v našich silách přivítat se s každým hostem osobně, především pak na akcích s velkým počtem návštěvníků. Cedule je tedy dobrým pomocníkem pro přivítání, zároveň může být také informační. Pokud na cedulku doplníte harmonogram oslavy, seznámíte tak jednoduše hosty s programem na celý den.

UJISTĚTE HOSTY, ŽE TU JSOU SPRÁVNĚ

Jsou období, kdy se míjí jedna svatba za druhou. Doplněním jmen novomanželů bude každému jasné, že dorazili na to správné místo.

UMÍSTĚNÍ CEDULE

Tím, že je cedule usazena do stojánku z bukových hranolů, postavíte ji jednoduše na jakýkoliv stůl, či stolek, například při vstupu ve foyer. Pokud se jedná o venkovní akci, využijte třeba malířská stojan, na kterém bude cedule nepřehlédnutelná. Malířský stojan můžete nahradit i vlastnoručně vyrobenou trojnožkou.

CO BUDETE POTŘEBOVAT K VÝROBĚ UVÍTACÍ CEDULE?

Potřebovat budete 1 překližku A4 (29,7 x 21 cm). Na stojánek 2 ks hranolu (25,8 cm) a extra širokou lamelu (26 x 3,5 cm). Nápis nebo obrázek vytisknete na laserové tiskárně!-(jinak by se text neobtiskl)! Tekutý akrylový lak (ne ve spreji), lepidlo Herkules a brusnou houbičku.
Text vytiskněte zrcadlově obráceně. Jak postupovat vám také poradí Katka ve videu.

 

DALŠÍ MOŽNÉ VYUŽITÍ

Ceduli využijte k dalším sdělením, nejen k přivítání.

  • Cedulí s nápisem DÁREČKY je řečeno vše. Využijte i dalších formátů překližek. K dispozici jsou kromě formátu A3 také překližky A4, 13 x 13 cm, 10 x 10 cm, 26 x 26 cm,
  • V dnešní době jsou stále více oblíbené takzvané fotokoutky, kde mají svatebčané možnost zvěčnit se na památku. Toto místo je vhodné označit, třeba právě cedulkou s nápisem FOTOKOUTEK.

NÁVOD

 uvitaci-cedule-navod

Dřevěný informativní banner se hodí ke každému svatebnímu stylu, ať už jste příznivci nature nebo elegance se špetkou luxusu.

DALŠÍ TIPY PRO VAŠI SVATBU NEBO PÁRTY

V našem natáčecím studiu Metr.cz vzniklo už několik projektů, zabývajících se výrobou doplňků, které využijete na svatbě i párty např. stojan ve tvaru srdce-k podávání malých chuťovek nebo podnos na snubní prsteny.


STOJAN VE TVARU SRDCE


PODNOS NA SNUBNÍ PRSTENY


U mnoha projektů byla použita lupínková pila. Možná si také pohráváte si také s myšlenkou, že byste si zakoupili lupínkovou pilu a vrhli se na tvoření. Možná jen nevíte, jaký použít materiál ke tvoření, jaký zvolit typ pily, kde pořídit šablony. Proto jsme tu my v Metr.cz, abychom vám pomohli. Přečtěte si ČLÁNEK-Vyřezávání lupínkovou pilou, šablony, materiál, diy, kde vám prozradíme více. 

Metr.cz si na tento článek vyhrazuje autorská práva, kopírování je zakázáno.