Palivové dřevo bukové , délka 30 cm, 1 PRMR, k dosušení

Kód: V19_PALIVO13
2 170 Kč / ks 1 793,39 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Palivové dřevo z buku, ve formě hranolů délky 30 cm. Dřevo je určeno k dosušení přes léto tak, abyste již v následující zimě měli připraveno nejlepší palivo! Aktuálně již hranoly schnou v našem skladě a mají cca 25-40% vlhkosti.

Detailní informace

30 dnů na vrácení zboží
30 dnů
na vrácení zboží
Doručení do druhého dne
Doručení
do druhého dne
Jsme tu neustále pro vás
Jsme tu neustále
pro vás
Přes 2500 produktů původem z česka
Přes 2500 produktů
původem z česka

Detailní popis produktu

Kvalitní palivové dřevo pro vaše topení

Perfektní volba pro topnou sezónu - naše palivové dřevo v podobě bukových hranolů o délce 30 cm je ideálním řešením pro Váš krb, kotel nebo pec na pizzu. S aktuální vlhkostí 25-40% a možností přirozeného vyschnutí na optimálních 20% je to výhodný nákup před další topnou sezónou.

Ekologické a účinné topivo

Ekologie a výkon v jednom - díky vysoké hustotě, výhřevnosti, dlouhé době hoření a nízkému obsahu popela je bukové dřevo ideálním ekologickým topivem. Bez smolných látek a s minimálním únikem jisker při hoření nabízí bezpečné a účinné vytápění.

Nejlepší volba pro uzení

Bez zápachu a přesušení - naše bukové hranoly jsou perfektní i pro uzení, díky neutrálnímu zápachu bukového dřeva a jeho schopnosti udržet optimální vlhkost. "Užijte si čistou chuť uzených pokrmů bez rizika kontaminace cizorodými látkami nebo chemikáliemi.

Parametry, které mluví za vše

Garance vynikajících vlastností: S objemem 1 PRMR, 930 kusy hranolů a výhřevností 2100 kWh/PRM, nabízíme dřevo, které je synonymem pro efektivní vytápění. Díky původu z České republiky splňuje naše produkty ty nejvyšší standardy kvality.

Doručení přímo k Vám

Bezstarostné doručení s naší službou - zajistíme, že Vaše objednávka bude doručena přímo k Vám domů na standardní přepravní paletě o rozměrech 80 x 120 cm a výšce až 150 cm. Pro přepravu využíváme nákladní vozy s hydraulickým čelem a celá paleta bude u Vás složena rychle a bez obtíží.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bukové palivové dřevo
Hmotnost: 470 kg
Materiál: čisté bukové dřevo
? Objem: 1 prmr
? Hmotnost: 420-450 kg
Vlhkost: 25-40%
Dřevina: Buk lesní
Podíl kůry: do 2%
? Výhřevnost: 2100 kWh/PRM
Popelnatost: nízká
? Rozměry hranolů: 2,5 x 6-8,5 x 30 cm
? Rozměry palety: 80 x 120 x 150 cm
Původ dřeva: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
metrie_logo2023 Pila Mladeč je pilařský závod společnosti Metrie, který zpracovává listnatou kulatinu, především buk lesní. Hlavními výrobky tohoto podniku jsou polotovary pro výrobu skládacích metrů a dřevěných pravítek. Ze dřeva nevhodného pro výrobu měřidel vyrábí kvalitní palivo ve formě hranolů a dřevní štěpky