Zvonkohra v barvách duhy – návod na výrobu

zvonkohra-uvodni

Zvonkohra, která potěší váš pohled a při závanu větru pohladí po duši. Tak takovou si můžete vyrobit dnes s Katkou, se kterou jsme připravili video-návod. Sortiment na výrobu naleznete na Metr.cz


Pohled na barevnou zvonkohru dokáže zahnat pošmournou náladu na míle daleko. Při výrobě jsme v Metr.cz šáhli po barevných lamelkách. Je jen na vás, kterého barevného favorita si zvolíte. Katka vybrala mix barev, jejichž kombinace dala vzniknout barvě duhy. Jedná se o dekoraci, kterou můžete dovybavit posezení pod venkovní pergolou nebo balkónu. 

CO BUDETE POTŘEBOVAT K VÝROBĚ

21 barevných lamelek zavěste na hranol o délce 25,8 cm. Zvoli jsme tyto barevné kombinace lamelek – růžová, fialová, modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená. Do hranolu nejdříve vyvrtejte pomocí vrtačky dírky, dle návodu. Lamelky pokraťte na požadované délky 16, 20 a 25 cm a také zde vyvrtejte dírky. Následně vše zkompletujte pomocí vlasce a korálků. Ve finále zbývá jen zvonkohru zavěsit na provázek. 

NÁVOD KROK ZA KROKEM

zvonkohra-navod

5 DŮVODŮ, PROČ SI ZAMILUJETE VYRÁBĚNÍ Z LAMELEK


1. Máte tisíc možností. Lamelky můžete snadno upravit na požadovanou velikost a vyrobit si tak doplněk na míru, který byste v obchodě jen těžko sháněli.

2. Je to jednoduché. Zvládne to opravdu každý, včetně dětí. Na některé výrobky nepotřebujete vůbec žádné nástroje, u jiných si vystačíte s běžným domácím náčiním.

3. Skvěle se odreagujete. Ruční práce jsou perfektním prostředkem k relaxaci, jejímž výsledkem je navíc krásná věc, ze které se budete ještě dlouho těšit.

4. Výrobky z lamelek jsou ekologické. Žádný plast, žádný dovoz produktu přes půlku planety.

5. Zapadnou do každého interiéru. Výrobky ze dřeva se dobře uplatní v každé domácnosti a hodí se téměř k jakémukoli stylu interiéru. Navíc nabízí prostor pro vaši kreativitu, můžete je barvit a zdobit přesně podle vašich představ.


 Přejeme příjemnou relaxaci při jemných tónech zvonkohry, ladně se houpající ve vánku.

zvonkohra-instagram
Metr.cz si na tento článek vyhrazuje autorská práva, kopírování je zakázáno.

POUŽITÉ PRODUKTY