Standardní skládací dřevěné metry

5 položek celkem

Cena

49192
149192

Značky

Délka metru

Materiál spojů

Typ spojů

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 5
Metrie™, 3m, skládací metr typ Block 53, bílý, kalené ocelové spoje
192 Kč

Skládací dřevěný třímetr zabezbečující velkou, kompaktní plochu ideální pro reklamní potisk. Metr je spojený skrytými klouby z kalené ocele a viditelným ocelovým nýtem. Jednotlivé díly metru k sobě těsně přiléhají a zaručují tak bezproblémový reklamní tisk. 

V58_3BIC03
Metrie™, 2m, skládací metr typ Block 72, bílý s Polyamidovými spoji
79 Kč

Český skládací metr o délce 2m. Polyamidové spoje jsou ukryty uvnitř lamel, čímž je zaručena velká plocha pro reklamní potisk. 

4317
Metrie™, 2m, skládací metr typ Block 52, Bílý, Kalené ocelové spoje
Tip
81 Kč

Typ Block 52: kombinace preciznosti, udržitelnosti a evropské kvality. Čeká na vás perfektní nástroj pro přesné měření, vyrobený v čeké republice

V41_BBIC34
Metrie™, 1m Skládací metr typ Block 71, Bílý s Polyamidovým spojem
49 Kč

Skládací dřevěný metr se skrytými klouby z polyamidu a skelných vláken s viditelným ocelovým nýtem v délce 1m. Certifikován CE v třídě přesnosti III. 

_x000D_

Rovné lamely bez frézování umožnují snadnější rýsování rovných čar.

V52_1BIZ72

Skládací metry vyrábíme v České republice již od roku 1922. Jsou výsledkem dlouhé tradice a profesionální práce, která je potvrzena certifikátem zaručujícím jejich přesnost. Jsme také zodpovědní k životnímu prostředí: většina použitých materiálů je přírodního původu a pochází z naší země nebo od našich nejbližších sousedů.

Širokou škálu skládacích metrů v neutrálních i veselých barvách doplňují také metry s různými motivy, například domácích mazlíčků nebo jmen. Tyto metry mohou sloužit jako originální dárek. Naše metry jsou ideální nástroj pro každý domácí projekt a profesionální použití, který přidává hodnotu každé práci, kterou vykonáváte.

Snažíme se zohlednit všechny vaše potřeby a přání, a proto věříme, že si u nás vyberete ten pravý metr, který vám bude v práci skvělým pomocníkem.

30 dnů na vrácení zboží
30 dnů
na vrácení zboží
Doručení do druhého dne
Doručení
do druhého dne
Jsme tu neustále pro vás
Jsme tu neustále
pro vás
Přes 2500 produktů původem z česka
Přes 2500 produktů
původem z česka