Ráčna rotační 1/4" - 52 zubů

Kód: Z20_23082
1 111 Kč / ks 918,18 Kč bez DPH
skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Stačí otáčet rukojetí a tím utahovat!

Detailní informace

30 dnů na vrácení zboží
30 dnů
na vrácení zboží
Doručení do druhého dne
Doručení
do druhého dne
Jsme tu neustále pro vás
Jsme tu neustále
pro vás
Přes 2500 produktů původem z česka
Přes 2500 produktů
původem z česka

Detailní popis produktu

Hlava a tělo rotační ráčny je vykováno z jednoho kusu CrV oceli. Povrch chrání dvojitá chromová vrstva, čímž se stává sada téměř nesmrtelnou. Je prokázáno více než 100 000 pracovních cyklů. Na hlavice a nástavce je 25 letá záruka. Díky otáčecí rukojeti lze rotační ráčnu použít všude tam, kde máte k manipulaci pouze velmi malý prostor; stačí pár milimetrů prostoru na povolení či utažení. Do rukojeti ráčny je možné napojit povolovací (trhací) nástavec. Použití viz video.

Rukojeť je z neoprénu, odolného oleji a kyselinám. Dokonalé optimálně tvrzené zuby dávají předpoklad maximální životnosti. Spolehlivý ráčnový mechanismus s několika současně zabírajícími zuby (z celkového počtu 52 zubů) zajišťuje optimální přenos utahovacího momentu. Reverzní přepínač integrovaný do ráčnového mechanismu. Tlačítko pro rychlé uvolnění hlavice. Laserově označení ráčny.

Jistě stojí za zmínku, že německý časopis pro motorkáře Motorrad hodnotil výrobce Proxxon jako třetího nejlepšího výrobce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
proxxon_logo Proxxon je německý výrobce přesného nářadí, který se vyznačuje kvalitou a inovacemi. S rozsáhlým sortimentem elektrického nářadí a přesné mechaniky stanovuje společnost Proxxon standardy ve světě hobby a profesionálních dílen. Výrobky Proxxxon se vyznačují přesností, odolností a snadným používáním, díky čemuž je Proxxon preferovanou volbou pro modeláře, řemeslníky a kreativní profesionály.