Základní školní pomůcky - dřevěná pravítka s potiskem

Pro malé školáky jsme připravili školní výukové pomůcky, které jsou takovým malým “tahákem” se základními informacemi z různých předmětů. Dřevěná pravítka jsou pro školáky skvělou pomůckou, jak si zapamatovat učivo. Jedná se o takový “malý tahák” v penálu. Díky němu si ale děti látku zapamatují, o to jde.

DIDAKTICKÁ POMŮCKA = PRAVÁ RUKA UČITELE

Máme pro vás rozmanitou škálu pravítek, potištěné mnoha motivy. S těmito školními potřebami se děti učí nejen rýsovat, ale také poznávat například stromy, dopravní značky, vesmír, nebo německá slovíčka. Pravítka budou takovou pravou rukou pana učitele v těchto oblastech: MATEMATIKA, ČEŠTINA, ANGLIČTINA, NĚMČÍNA, VLASTIVĚDA, PRVOUKA, VESMÍR, DOPRAVNÍ ZNAČKY

ŠKOLNÍ POMŮCKY Z OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ

Jistě chcete, aby vaše děti měly zdravotně nezávadné a ekologické pomůcky. A to naše dřevěná pravítka bezpodmínečně splňují. A co víc! Pravítka jsou vyrobena z kvalitního tvrdého bukového a habrové dřevo z kontrolovaného lesního hospodaření (veškeré dodávky dřeva musejí splňovat certifikaci FSC). Jsou vyráběna o délkách 20 cm / 25 cm / 30 cm a barvy používané k potisku motivů jsou ekologicky nezávadné a splňují požadavky přísné normy ČSN EN 71-3+A2 (bezpečnost dětských hraček). Certifikát si můžete stáhnout zde: CERTIFIKÁT 180482T/ITC
Teď už si stačí jen vybrat, které se vám nejvíce líbí.

S DŘEVĚNÝMI PRAVÍTKY K TRVALÉ UDRŽITELNOSTI

Z mnoha důvodů se pomalu zase dostává dřevo do popředí a nahrazuje nejen plastové hračky. Právo volby máte dnes i u pravítek. Pravítek, které jsou zároveň i vhodnou učební pomůckou a pobaví nejedno dítě. Slouží nejen k rýsování, ale jsou i vhodnou didaktickou pomůckou. Protože co je na očích, naskáče brzo i do hlavy!

PROZKOUKMEJ VESMÍR

Představujeme řadu "vesmírných pravítek", které se skládají ze SLUNEČNÍ SOUSTAVY, SOUHVĚZDÍ (znamení zvěrokruhu) a samozřejmě jsme mysleli i na naše nejmladší školáky, pro které jsme vytvořili pravítko OBJEVUJ VESMÍR.
Na rozdíl od nekonečnosti vesmíru jsou naše pravítka omezena délkou 20 cm / 25 cm.

SLUNEČNÍ SOUSTAVA20 cm25 cmUž i malý astronaut ví, že ve vesmíru není jen slunce. Ale co dál? Díky pravítku si žáček jednoduše zapamatuje další objekty sluneční soustavy. 

 SOUHVĚZDÍ 20 cm25cm. Toto pravítko si zamiluje každý MALÝ HVĚZDÁŘ s hlavou stále v oblacích.

OBJEVUJ VESMÍR 20 cm25 cm, pravítko pro naše nejmenší školáky. Malí astronauti se ve vesmíru domluví asi jen anglicky. Proto jsme mysleli i na jejich jazykovou vybavenost a připravili jsme pravítko v angličtině.

ABECEDA  25 cm není žádná věda, ale někdy dá “zabrat”. Ulehčeme prvňáčkům už tak náročný přestup ze školky - pravítkem s VESELÝMI PÍSMENKY

VYJMENOVANÁ SLOVA 30 cm Tak tato vyjmenovaná slova na dřevěném pravítku si děti jen tak někam nezaloží. Jen si je uloží do hlavy, protože je budou mít stále na očích. 

 

MLUVNICKÉ PÁDY 20 cm25 cm 

KDO CO? - medvěd lední, zpívá O KOM? O ČEM? - o sněhu, naučí nás KOHO CO? mluvnické pády

SLOVNÍ DRUHY 25 cm. Velmi přehledně vysvětlené a pomocí grafiky snadno zapamatovatelné. Srdce každé paní učitelky českého jazyka zaplesá.

MALÁ NÁSOBILKA 25cmS liškou, žábou i jelenem se naučte malou násobilku. Didaktická pomůcka pro výuku matematiky na pravítku.

VELKÁ NÁSOBILKA 25cm - slon, opice a žirafa vás provedou velkou násobilkou

OBJEMY TĚLES 25 cm si děti základní školy konečně zapamatují díky dřevěnému pravítku. Pan učitel matematiky si v něm bude mít svou pravou ruku.

OBVODY ZÁKLADNÍCH TĚLES na 25 cm pomohou lépe pochopit a zapamatovat si látku. Geometrie už bude hračka.    

 GEOMETRICKÉ TVARY na 20 cm, základní znalost každého malého architekta, v dospělosti jako když najde. 

 ALPHABET 25 cm. Až se děti naučí českou abecedu, mohou se hravou formou naučit anglicky 

ANGLICKÁ ZÁJMENA 20 cm25 cm. Každý má své profesní plány. Řekněte profese anglicky a při tom procvičte i anglická zájmena. Pomůcka pro výuku anglického jazyka. 

NĚMECKÁ ZÁJMENA 25 cm,  Každý má své profesní plány. Řekněte profese německy a při tom procvičte i německá zájmena. 

ANIMALS SPEAK 20 cm a 25 cm.- názvy anglických zvířátek, slovesa a zvuky na pravítkách. Po nastudování tohoto pravítka budeme rozumět zvířecí řeči, dokonce anglicky.

 NĚMECKÁ SLOVÍČKA 25 cm.  Názvy německých zvířátek, slovesa a zvuky na pravítku. 

PRAVÍTKO S MOTIVEM RYB 20 cm25 cm
Nikde není tak dobře jako u vody na rybách. Ale hola, škola volá, hurá do lavic. Proto tu máme PRAVÍTKO PRO NEJMENŠÍ RYBÁŘE školou povinné. Ať se cítí i ve školní lavici jako ryba ve vodě. Ukažte dětem, jaké ryby si mohu chytit v českých vodách. Pravítko nejen pro malé rybáře.

JEHLIČNANY 20 cm25 cm. Smrk nebo jedle, z jehličnanů už nebudeme vedle. Školní pomůcka pro výuku přírodovědy. 

 LISTNATÉ STROMY - až bude na podzim padat listí, díky pravítku 20 cm 25 cm bude jasné, co nás cvrnklo přes nos. Školní pomůcka pro výuku přírodovědy. 

STOPY LESNÍ ZVĚŘE na pravítku 30 cm. Poznáte, kdo se lesem nese? S tímto pravítkem rozpoznáte stopy srnce od jelena. A nejen ty ...

EVROPSKÁ UNIE na pravítku 25 cm. Pomůcka pro výuku občanské výchovy.

MORSEOVKA na 25 cm. Naučte se s námi Morseovku.

DOPRAVNÍ ZNAČKY VÝSTRAŽNÉ. Pozor, výstraha na pravítku 25 cm 

DOPRAVNÍ ZNAČKY ZÁKAZOVÉ si děti procvičí na pravítku 25 cm

DOPRAVNÍ ZNAČKY ZÁKLADNÍ se děti naučí díky dřevěnému pravítku 25 cm

SBÍRÁME JEDNIČKY motivační pravítko 20 cm25 cm   Děti pozor, pětky jsou jedovaté. Sbíráme jenom jedničky. 

VÍTEJTE V PRVNÍ TŘÍDĚ - tímto pravítkem 20 cm 25 cm dítko přivítáte v 1. třídě a díky použitému materiálu můžete mít jistotou, že ho provede celým 1. stupněm.

ŽÁCI 1.B - na pravítko 20 cm dopíšeme jméno žáka i třídu, do které nastupuje.

POŽADUJETE SVŮJ VLASTNÍ POTISK PRAVÍTKA?

Rádi vám provedeme CENOVOU KALKULACI pro pravítka 20 cm  i 25 cm.   

 

MIMOŠKOLNÍ KATEGORIE

 

MÁM TĚ RÁD 25 cm  dárek, kterým řeknete vše.

MÁM TĚ RÁDA 25 cm - dárek, kterým řeknete vše.  

TAAKHLE VELKOU RYBU jsem chytil. Máte doma rybáře, který chytil takovouto rybu? Až vám jí domů donese ukázat, můžete mu jí konečně změřit pravítkem 25 cm

NAŠE TIPY