S rybářským metrem na ryby i do dílny

“Velké vlny, velké ryby”, zní jedno rybářské přísloví. Aby měli vášniví rybáři svůj úlovek čím změřit, věnujte jim unikátní dárek - profesionální skládací metr s rybářskou tématikou.
Rybářské metry vyrábíme poctivě, z přírodních materiálů a s přesností garantovanou certifikátem.
Základní rybářské potřeby mohou vypadat jinak. Rybářský metr Petrův Zdar slouží jako metr na ryby a kapesní atlas ryb zároveň.

NA RYBÁCH BUDETE SEKAT LATINU


Metry totiž obsahují barevné obrázky ryb našich vod, včetně jejich latinských názvů. To dělá z této povinné výbavy každého rybáře zcela výjimečnou věc.


SKLÁDACÍ DVOUMETR „PETRŮV ZDAR!“


Uvnitř skládacího dvoumetru je barevně natištěno 30 nejčastějších ryb našich vod. Rybářům pomůže měřit a poznávat ryby a také znát jejich celý název v češtině i v latině. 
Kompaktní plochy pro reklamní potisk - jednotlivé díly metru k sobě těsně přiléhají a zaručují tak bezproblémový tisk. Celá plocha metru je tak využitelná jako reklamní prostor.

KONFIGURÁTOR POTISKU

SKLÁDACÍ JEDNOMETR

Uvnitř skládacího jednometru je barevně natištěno 15 nejčastějších ryb našich vod. Rybářům pomůže měřit a poznávat ryby a také znát jejich celý název v češtině i v latině. U jednometru ovšem není možnost potisku textem na vaše přání. 

PARAMETRY JEDNOMETRU I DVOUMETRU

Tento skládací metr má velmi pevné ocelové spoje. Při rozkládání uslyšíte zřetelné cvaknutí, jak do sebe zapadají ocelové západky spojů. Rozložený metr drží tvar a ve spojích se nekývá. Spojky („klouby“) jsou zafrézované do dřevěných lamel a nejsou viditelné. Ve složeném stavu jsou boční strany metru kompaktní a bez mezer. 

  • Typ spoje – metr je spojený skrytými klouby z kalené ocele a viditelným ocelovým nýtem. Pro komfortní manipulaci jsou klouby mazány minerální vazelínou.
  • Povrchová úprava lamel – dvě vrstvy vodou ředitelné barvy zaručují voděodolnost. Svrchní vrstva UV laku pak chrání metr proti ředidlům, navíc je šetrná k životnímu prostředí.
  • Rovné lamely– hladké lamely bez zábrusu umožňují snadnější rýsování rovných čar.
  • Původ materiálů k výrobě – materiály použité k výrobě tohoto skládacího metru jsou z 90% českého původu. Malá část komponent pochází z Německa a Slovenska, tedy od nejbližších sousedů.
  • Výrobek 100% šetrný k životnímu prostředí – naše skládací metry jsou vyráběny z bukového dřeva, vodou ředitelné barvy a oceli. Životní prostředí šetříme především efektivním používáním místních surovin a žádnými dovozy z Asie.

 

 Parametry skládacího metru
 Délka metru 2 m i 1m
 Dělení stupnice mm/cm
 Třída přesnosti EG III
 Tloušťka lamel 3,2 mm
 Použité materiály
 Lamely metru masivní buk
 Barevná úprava lamel disperzní, vodu ředitelná
 Finální povrchová úprava UV lak, vodou ředitelný
 Spoje lamel uhlíková ocel
 Kalené spoje ANO
 
 Výrobce METRIE s.r.o.
 Země původu Česká Republika

 

MOŽOST POTISKU RYBÁŘSKÉHO DVOUMETRU

Stačí si v naší nabídce najít to správné jméno nebo nechat metr potisknout vlastním oslovením. Získáte tak originální dárky pro rybáře například k výročí rybářského spolku nebo k narozeninám člena.

Originální dárek s užitnou hodnotou pro milovníky rybaření je tady. KONFIGURÁTOR POTISKU

 

RYBÁŘSKÉ METRY SE JMÉNY

Na rybářské dvoumetry se z boční strany také často tisknou různá přání. Hledáte-li dárek pro rybáře k svátku tak využijte jedinečné možnosti a vyberte rybářský metr se jménem. Vyberte si požadovanou variantu nebo zadejte své požadované přání.

RYBÁŘSKÉ METRY K VÝROČÍ

Přemýšlíte o vhodném dárku k životnímu jubileu nebo výročí založení Vašeho rybářského spolku? Využijte možnosti originálního potisku skládacího metru pro rybáře.
K objednávce je zapotřebí pouze zadat věk oslavence a jméno (jednoduše dopíšete do kolonky
Jedná-li se o spolek, pošlete nám logo nebo jiný motiv Vašeho spolku, který chcete natisknout. Nezapomene uvést rok založení spolku, nebo délku jeho trvání. Kontakt: info@metrie.cz
Pro inspiraci se podívejte na rybářské metry k výročí.

DÁRKY PRO RYBÁŘE - RYBÁŘSKÉ METRY S ATLASEM RYB + DÁREK NAVÍC

Nemusíte se vyznat v rybářském náčiní abyste pořídili vhodný dárek. Pro rybáře máme dárkové sady šité na míru.

Nože značky Morakniv jsou vyrobeny z ušlechtilé švédské ocele. V tomto příspěvku se dočtete, proč výběr nožů Morakniv je tou správnou volbou. Nabídku širšího sortimentu si můžete prohlédnou v našem e shopu Metr.cz.


Dřevěné skládací metry vyrábíme v našem mateřském závodě Metrie v Lošticích v souladu s přísnými českými a evropskými požadavky na měřidla. Při výrobě dbáme na ekologii a veškeré komponenty tohoto výrobku pochází České republiky a z Evropské Unie. Zakoupením tohoto měřidla podpoříte naše české dodavatele.

Metr.cz si na tento článek vyhrazuje autorská práva, kopírování je zakázáno.

 

NAŠE TIPY