Příborník a současně také organizér do šuplíku- návod na výrobu

Nechte se tímto návodem inspirovat k výrobě příborníku. Můžete si vyrobit třeba příborník dle vlastních požadavků přímo na míru. Postup bude obdobný tomuto návodu, jen si přidáte trochu více přihrádek.
Doporučujeme také využít tento video-návod, ve kterém Vám Káťa slepí výrobek před kamerou.

NEVIDITELNÝ POMOCNÍK DO KUCHYNĚ

V dnešních moderních kuchyních převládají šuplíky obřích rozměrů, ve kterých se můžete tak trochu ztrácet. Vyrobte do nich organizér, který dá věcem pořádek. Nemusí se jednat jen o příborník k uložení příborů.

 

CO BUDETE POTŘEBOVAT K VÝROBĚ PŘÍBORNÍKU?

Potřebovat budete 36 přírodních lamelek klasické délky (25,8 cm) a 4 extra široké lamely (26 x 3,5 cm) na výrobu bočních stěn. Dále využijete 20 přírodních lamel ½ délky (12,8 cm), které použijete k výrobě dvojitého dna. Výroba dvojitého dna je totiž základ.
K lepení doporučujeme použít lepidlo Herkules s označením D2 (určené do interiéru a sucha). Nachystejte si také vrtačku, úchytky na šuplíky a víko, tavnou pistoli nebo vteřinové lepidlo k přilepení úchytů.

NÁVOD KROK ZA KROKEM

7 DŮVODŮ, PROČ SI ZAMILUJETE VYRÁBĚNÍ Z LAMELEK

1. Máte tisíc možností. Lamelky můžete snadno upravit na požadovanou velikost a vyrobit si tak doplněk na míru, který byste v obchodě jen těžko sháněli.
2. Je to jednoduché. Zvládne to opravdu každý, včetně dětí. Na některé výrobky nepotřebujete vůbec žádné nástroje, u jiných si vystačíte s běžným domácím náčiním.
3. Skvěle se odreagujete. Ruční práce jsou perfektním prostředkem k relaxaci, jejímž výsledkem je navíc krásná věc, ze které se budete ještě dlouho těšit.
4. Výrobky z lamelek jsou ekologické. Žádný plast, žádný dovoz produktu přes půlku planety.
5. Zapadnou do každého interiéru. Výrobky ze dřeva se dobře uplatní v každé domácnosti a hodí se téměř k jakémukoli stylu interiéru. Navíc nabízí prostor pro vaši kreativitu, můžete je barvit a zdobit přesně podle vašich představ.
6. Dřevěné výrobky se těší velké oblibě. Své výrobky z lamelek můžete použít jako vhodný dárek k jakékoli příležitosti.
7. Tvoření pro všechny. U tvoření z lamelek je jedno, zda jste začátečník nebo profesionální kutil. Do tvoření se může pustit kdokoli, bez omezení věku i zkušeností.

TIP NA ZÁVĚR*

Lepidlo nanášejte v tenké vrstvě štětcem nebo aplikátorem, aby při stlačení nepřetékalo přes okraje dřívek, a spoje vždy nechte dobře zaschnout.
Metr.cz si na tento článek vyhrazuje autorská práva, kopírování je zakázáno.

Metr.cz si na tento článek vyhrazuje autorská práva, kopírování je zakázáno.

POUŽITÉ PRODUKTY